img
img
Eğitim Setleri
11 kayıt gösteriliyor
img

Örgütsel Davranış ve Yönetim 2

1 adet tanıtım videosu ve 10 adet ders videosu
img

Örgütsel Davranış ve Yönetim

1 adet tanıtım videosu ve 10 adet ders videosu
img

Başarı ve Sonuç odaklı Sunum Teknikleri

Herkes güzel konuşabilir. etkili ve i̇kna edici konuşmalar yapmak için dikkat edilmesi gereken çok önemli detaylar vardır. bu detaylar dikkate alınarak yapılan sunumlar, her nerede konuşursanız konuşun unutulmaz bir etki bırakacaktır. bu eğitim paketinde sonuç odaklı sunum teknikleri ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor.
img

Müzik Sosyolojisi

Müzik sosyolojisi dersleri ile birlikte popüler kültüre ve beraberinde popüler müziğe yönelik yaklaşımlar açıklanmış ve yaklaşımları savunan ekoller dahilinde teorisyenlerin müzik analizlerine yer verilmiştir.
img

Drama

Dramanın tanımından faydalarına, eğitmenlerin derslerinde uygulatabileceği etkinliklerden doğaçlama tekniklerine kadar drama ile aklınıza gelen birçok içeriği bu derslerde bulabilirsiniz. faydalı olması dileğiyle...
img

Müzikte Estetik

Müzikte estetik yargılamanın yapılmasına ilişkin kavramların, kuramların ve anlatımların yer aldığı bu dersler sonunda müzik eleştirisi yapabilecek ve estetik ile sanat felsefesinin ayrımını fark edebileceksiniz.
img

Örgütsel Davranış ve Yönetim 3

1 adet tanıtım videosu ve 10 adet ders videosu
img

EFT EĞİTİMİ

Eft eği̇ti̇m paketi̇
img

Etkili Ve Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri

Okumak bilgi arayışıdır...aydınlanmanın ve bilgilenmenin yoludur okumak.....
img

Örgütsel Davranış ve Yönetim 4

1 adet tanıtım videosu ve 10 adet ders videosu
img

Pazarlama ve Tüketici Davranışları

pazarlama ve tüketici davranışı konulu güncel bilgiler ve örnekler içeren kursun algılama ile ilgili videosunun lisans ve lisans üstü öğrencileri için faydalı olacağı kanaatindeyim.