img
img

Hakkımızda

Akademik TV bilimsel video tabanlı eğitim platformudur. Kullanıcıların tüm hem üniversite hayatları içerisinde hem de mesleklerini yaparken ihtiyaç duyacağı bilgiye video tabanlı olarak erişebilirler. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanmış video dersler ile hem eğitim hayatınızı ilerletip iş hayatınızda bir adım öne çıkabilirsiniz.

Akademik TV, akademik bilgi ve üniversitelerde kullanılan teknolojinin kullanımına odaklanmış bir eğitim platformudur. Eğitimler en az lisans seviyesinde hazırlanmış ve eğitimin ileri dersleri mesleki bilgilerle donatılmıştır. Akademik TV'de yer alan videoların tamamı başka bir platformda yer almamakta ve abone olan kuruma özel olarak sunulmaktadır. Videoları bilgisayar, telefon, tablet ve diğer internete bağlı cihazlardan izleyebilirsiniz.

Akademik TV’ye sadece kurumsal üyelikler erişilebilmektedir. Eğer kurumunuz üyeyse kurumunuza ait e-mail adresiniz veya kurum ağınızdan sınırsız erişebilirsiniz. Kurumunuz abone değilse, ücretsiz deneme erişimi için Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığına başvurabilirsiniz.

Değerli fikir, görüş ve önerileriniz için buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akademik TV'de yer alan kurslar nasıl izlenir ?

  • Kurumunuz internet ağından giriş yapabilirsiniz.
  • Kurumsal e-posta adresiniz ile oturum açabilir.
  • Bizimle iletişime geçebilirsiniz.